MA15KP54CA
MicrosemiMicrosemi
MA15KP54CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA15KP54CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54V 87.5V DO204AR
listoch: MA15KP54CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA15KP54CA
Číslo dielu MA15KP54CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 54V 87.5V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5986 pcs Dátový hárok MA15KP54CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 54V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 87.5V
Napätie - porucha (Min) 60V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-204AR séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AR, Axial
Ostatné mená 1086-3837
1086-3837-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 171A