MA15KP280A
MicrosemiMicrosemi
MA15KP280A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA15KP280A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 280V 452V DO204AR
listoch: MA15KP280A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA15KP280A
Číslo dielu MA15KP280A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 280V 452V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4854 pcs Dátový hárok MA15KP280A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 280V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 452V
Napätie - porucha (Min) 311V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AR
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3795
1086-3795-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 33A Kapacita @ Frekvencia -