MA15KP26AE3
MicrosemiMicrosemi
MA15KP26AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA15KP26AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 44V DO204AR
listoch: MA15KP26AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA15KP26AE3
Číslo dielu MA15KP26AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 26V 44V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5359 pcs Dátový hárok MA15KP26AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 26V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 44V
Napätie - porucha (Min) 28.9V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AR
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 15000W (15kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3792
1086-3792-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 341A Kapacita @ Frekvencia -