LX8117-33CDT
Prehľad produktov
Číslo dielu: LX8117-33CDT
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252
listoch: LX8117-33CDT.pdf
  • správa
Špecifikácie LX8117-33CDT
Číslo dielu LX8117-33CDT Výrobca Microsemi
popis IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5315 pcs Dátový hárok LX8117-33CDT.pdf
Odchod napätia (Max) 1.2V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 12V
Balík dodávateľov zariadení TO-252, (D-Pak) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-252, (D-Pak)
Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA Prúd - výstup 800mA