LX8117-33CDD
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LX8117-33CDD
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 800MA TO263 PWR
listoch: LX8117-33CDD.pdf
  • správa
Špecifikácie LX8117-33CDD
Číslo dielu LX8117-33CDD Výrobca Microsemi
popis IC REG LIN 3.3V 800MA TO263 PWR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5109 pcs Dátový hárok LX8117-33CDD.pdf
Odchod napätia (Max) 1.2V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 12V
Balík dodávateľov zariadení TO-263, Power séria -
Ochranné funkcie Over Current, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 75dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-263, Power
Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA Prúd - výstup 800mA