LX5255CPW
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LX5255CPW
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IC TERM SCSI 9LINE LVD 24TSSOP
listoch: LX5255CPW.pdf
  • správa
Špecifikácie LX5255CPW
Číslo dielu LX5255CPW Výrobca Microsemi
popis IC TERM SCSI 9LINE LVD 24TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5861 pcs Dátový hárok LX5255CPW.pdf
Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 5.25 V typ SCSI, LVD
Balík dodávateľov zariadení 24-TSSOP séria -
obal Tube Balík / puzdro 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet ukončení 9