LX5251CPW
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LX5251CPW
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IC TERM SCSI 9LINE MODE 24TSSOP
listoch: LX5251CPW.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LX5251CPW
Číslo dielu LX5251CPW Výrobca Microsemi
popis IC TERM SCSI 9LINE MODE 24TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34762 pcs Dátový hárok LX5251CPW.pdf
Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 5.25 V typ SCSI, LVD, SE
Balík dodávateľov zariadení 24-TSSOP séria -
obal Tube Balík / puzdro 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet ukončení 9