APTM10HM19FT3G
MicrosemiMicrosemi
APTM10HM19FT3G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM10HM19FT3G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 4N-CH 100V 70A SP3
listoch: 1.APTM10HM19FT3G.pdf2.APTM10HM19FT3G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTM10HM19FT3G
Číslo dielu APTM10HM19FT3G Výrobca Microsemi
popis MOSFET 4N-CH 100V 70A SP3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2130 pcs Dátový hárok 1.APTM10HM19FT3G.pdf2.APTM10HM19FT3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Balík dodávateľov zariadení SP3
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 21 mOhm @ 35A, 10V
Výkon - Max 208W obal Bulk
Balík / puzdro SP3 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V
Typ FET 4 N-Channel (H-Bridge) Funkcia FET Standard
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 100V Detailný popis Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 100V 70A 208W Chassis Mount SP3
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 70A