APTM10DUM02G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM10DUM02G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 100V 495A SP6
listoch: 1.APTM10DUM02G.pdf2.APTM10DUM02G.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 580 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTM10DUM02G
Číslo dielu APTM10DUM02G Výrobca Microsemi
popis MOSFET 2N-CH 100V 495A SP6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 580 pcs Dátový hárok 1.APTM10DUM02G.pdf2.APTM10DUM02G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 10mA Balík dodávateľov zariadení SP6
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 2.5 mOhm @ 200A, 10V
Výkon - Max 1250W obal Bulk
Balík / puzdro SP6 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 40000pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 1360nC @ 10V
Typ FET 2 N-Channel (Dual) Funkcia FET Standard
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 100V Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 100V 495A 1250W Chassis Mount SP6
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 495A