APTC90AM60T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTC90AM60T1G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 900V 59A SP1
listoch: APTC90AM60T1G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTC90AM60T1G
Číslo dielu APTC90AM60T1G Výrobca Microsemi
popis MOSFET 2N-CH 900V 59A SP1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1276 pcs Dátový hárok APTC90AM60T1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 6mA Balík dodávateľov zariadení SP1
séria CoolMOS™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 52A, 10V
Výkon - Max 462W obal Tray
Balík / puzdro SP1 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 13600pF @ 100V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 540nC @ 10V Typ FET 2 N-Channel (Half Bridge)
Funkcia FET Super Junction Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 900V
Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 900V 59A 462W Chassis Mount SP1 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 59A