APT75DL60HJ
MicrosemiMicrosemi
APT75DL60HJ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT75DL60HJ
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOD DIODE 600V SOT-227
listoch: APT75DL60HJ.pdf
  • správa
Špecifikácie APT75DL60HJ
Číslo dielu APT75DL60HJ Výrobca Microsemi
popis MOD DIODE 600V SOT-227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5256 pcs Dátový hárok APT75DL60HJ.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 600V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 2V @ 75A
technológie Standard Balík dodávateľov zariadení SOT-227
séria - obal Bulk
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Single Phase
Detailný popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 600V Chassis Mount SOT-227 Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 600V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 75A