APT70SM70J
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT70SM70J
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu POWER MOSFET - SIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie APT70SM70J
Číslo dielu APT70SM70J Výrobca Microsemi
popis POWER MOSFET - SIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5392 pcs Dátový hárok
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) +25V, -10V
technológie SiCFET (Silicon Carbide) Balík dodávateľov zariadení SOT-227
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 32.5A, 20V
Zníženie výkonu (Max) 165W (Tc) obal Bulk
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 125nC @ 20V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 20V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 700V
Detailný popis N-Channel 700V 49A (Tc) 165W (Tc) Chassis Mount SOT-227 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 49A (Tc)