MXLSMLJ60CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ60CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ60CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
listoch: MXLSMLJ60CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ60CAE3
Číslo dielu MXLSMLJ60CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 7479 pcs Dátový hárok MXLSMLJ60CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 66.7V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 60V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 31A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12634
1086-12634-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLJ60CAE3
popis TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 96.8V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMLJ60AE3
MXLSMLJ60AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB