APT75DQ100BG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT75DQ100BG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT75DQ100BG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE GEN PURP 1KV 75A TO247
listoch: 1.APT75DQ100BG.pdf2.APT75DQ100BG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
150 pcs
  • správa
Špecifikácie APT75DQ100BG
Číslo dielu APT75DQ100BG Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE GEN PURP 1KV 75A TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21193 pcs Dátový hárok 1.APT75DQ100BG.pdf2.APT75DQ100BG.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 75A
Napätie - porucha TO-247 [B] séria -
Stav RoHS Tube Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia TO-247-2
Ostatné mená APT75DQ100BGMI
APT75DQ100BGMI-ND
Prevádzková teplota - prepojenie 250ns
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Výrobné číslo výrobcu APT75DQ100BG
Rozšírený popis Diode Standard 1000V (1kV) 75A Through Hole TO-247 [B] Konfigurácia diódy 100µA @ 1000V
popis DIODE GEN PURP 1KV 75A TO247 Prúd - reverzné únik @ Vr 3V @ 75A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 1000V (1kV) Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 175°C