BAS40V-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS40V-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BAS40V-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT563
listoch: BAS40V-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BAS40V-TP
Číslo dielu BAS40V-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT563 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 644463 pcs Dátový hárok BAS40V-TP.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 40mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Balík dodávateľov zariadení SOT-563 rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 5ns
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro SOT-563, SOT-666
Ostatné mená BAS40VTPMSCT Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Konfigurácia diódy 2 Independent
Detailný popis Diode Array 2 Independent Schottky 40V 200mA Surface Mount SOT-563, SOT-666 Prúd - reverzné únik @ Vr 200nA @ 30V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 200mA Číslo základnej časti BAS40V