BAS40T-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS40T-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BAS40T-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT523
listoch: BAS40T-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BAS40T-TP
Číslo dielu BAS40T-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT523 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1407067 pcs Dátový hárok BAS40T-TP.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 40mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Balík dodávateľov zariadení SOT-523 rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 5ns
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro SOT-523
Ostatné mená BAS40T-TPCT Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Detailný popis Diode Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount SOT-523
Prúd - reverzné únik @ Vr 200nA @ 30V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 200mA (DC)
Kapacita @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz Číslo základnej časti BAS40T