DSC1001AI2-033.3333
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AI2-033.3333 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSC1001AI2-033.3333
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD
listoch: DSC1001AI2-033.3333.pdf
  • správa
Špecifikácie DSC1001AI2-033.3333
Číslo dielu DSC1001AI2-033.3333 Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4362 pcs Dátový hárok DSC1001AI2-033.3333.pdf
Napätie - Napájanie 1.8 V ~ 3.3 V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria DSC1001
hodnotenie AEC-Q100 obal Tube
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Exposed Pad Výkon CMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška - sedenie (Max) 0.035" (0.90mm) funkcie Standby (Power Down)
Frekvenčná stabilita ±25ppm Frekvencia 33.3333MHz
Detailný popis 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Prúd - Napájanie (Max) 7.2mA