DSC1001AI2-032.7680
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AI2-032.7680 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSC1001AI2-032.7680
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVCM
listoch: DSC1001AI2-032.7680.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DSC1001AI2-032.7680
Číslo dielu DSC1001AI2-032.7680 Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVCM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59112 pcs Dátový hárok DSC1001AI2-032.7680.pdf
Napätie - Napájanie 1.8 V ~ 3.3 V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria DSC1001
hodnotenie AEC-Q100 obal Tube
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Exposed Pad Výkon CMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.035" (0.90mm)
funkcie Standby (Power Down) Frekvenčná stabilita ±25ppm
Frekvencia 32.768MHz Detailný popis 32.768MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Prúd - Napájanie (Max) 8mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) -