AT89LS52-16AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89LS52-16AC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AT89LS52-16AC
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
listoch: AT89LS52-16AC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie AT89LS52-16AC
Číslo dielu AT89LS52-16AC Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4617 pcs Dátový hárok AT89LS52-16AC.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 4 V Balík dodávateľov zariadení 44-TQFP (10x10)
rýchlosť 16MHz séria 89LS
Veľkosť RAM 256 x 8 Typ pamäte programov FLASH
Veľkosť pamäte programu 8KB (8K x 8) periférne zariadenie WDT
obal Tray Balík / puzdro 44-TQFP
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Počet I / O 32 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Veľkosť EEPROM -
Detailný popis 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Prevodníky dát -