AT89LS51-16PC
Prehľad produktov
Číslo dielu: AT89LS51-16PC
Výrobca / Značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC MCU 8BIT 4KB FLASH 40DIP
listoch: AT89LS51-16PC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie AT89LS51-16PC
Číslo dielu AT89LS51-16PC Výrobca Micrel / Microchip Technology
popis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 40DIP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4962 pcs Dátový hárok AT89LS51-16PC.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 4 V Balík dodávateľov zariadení 40-PDIP
rýchlosť 16MHz séria 89LS
Veľkosť RAM 128 x 8 Typ pamäte programov FLASH
Veľkosť pamäte programu 4KB (4K x 8) periférne zariadenie WDT
obal Tube Balík / puzdro 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Typ oscilátora Internal Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Počet I / O 32 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Veľkosť EEPROM -
Detailný popis 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 4KB (4K x 8) FLASH 40-PDIP Prevodníky dát -