MM28080H24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM28080H24B-FSR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM28080H24B-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 280X80MM 24VDC
listoch: MM28080H24B-FSR.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 292 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 292 pcs
  • správa
Špecifikácie MM28080H24B-FSR
Číslo dielu MM28080H24B-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 280X80MM 24VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 292 pcs Dátový hárok MM28080H24B-FSR.pdf
šírka 80.00mm závažia 3.5 lbs (1.6kg)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 24VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 1.000 in H2O (248.8 Pa)
Veľkosť / rozmer Round - 280mm Dia séria MM28080
RPM 3000 RPM Ostatné mená 1570-1159
Prevádzková teplota - Hluk 65.0 dB(A)
Vlastnosti - Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 5.2A Typ ložiska Ball