MM2589H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM2589H48B-FSR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM2589H48B-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 255X89MM 48VDC
listoch: MM2589H48B-FSR.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 387 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 387 pcs
  • správa
Špecifikácie MM2589H48B-FSR
Číslo dielu MM2589H48B-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 255X89MM 48VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 387 pcs Dátový hárok MM2589H48B-FSR.pdf
šírka 89.00mm závažia 3.5 lbs (1.6kg)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 48VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 1.100 in H2O (274.0 Pa)
Veľkosť / rozmer Round - 255mm Dia séria MM2589
RPM 3000 RPM Ostatné mená 1570-1156
Prevádzková teplota - Hluk 60.0 dB(A)
Vlastnosti - Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 2.7A Typ ložiska Ball