MM1865M24B-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM1865M24B-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN DC AXIAL
listoch:
  • správa
Špecifikácie MM1865M24B-FSR
Číslo dielu MM1865M24B-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN DC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5240 pcs Dátový hárok
šírka 65.00mm Rozsah napätia -
Napätie - hodnotené 24VDC ukončenie 2 Wire Leads
Statický tlak 0.970 in H2O (241.6 Pa) Veľkosť / rozmer Square - 180mm L x 180mm H
séria MM1865 RPM 3200 RPM
Prevádzková teplota -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Hluk 65.0 dB
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - rámček Magnesium Alloy
Materiál - čepeľ Magnesium Alloy Životnosť @ Temp. -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 3.90A Typ ložiska Ball