MM1865H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM1865H48B-FSR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM1865H48B-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 180X65MM 48VDC
listoch:
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 899 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 899 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MM1865H48B-FSR
Číslo dielu MM1865H48B-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 180X65MM 48VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 899 pcs Dátový hárok
šírka 65.00mm závažia 3.5 lbs (1.6kg)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 48VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 180mm L x 180mm H séria MM1865
RPM 4000 RPM Ostatné mená 1570-1148
Prevádzková teplota - Hluk 65.0 dB
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - rámček Magnesium Alloy
Materiál - čepeľ Magnesium Alloy Životnosť @ Temp. -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 1.95A Typ ložiska Ball