LPC92B99-BTLR
MechatronicsMechatronics
LPC92B99-BTLR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LPC92B99-BTLR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC TERM
listoch: 1.LPC92B99-BTLR.pdf2.LPC92B99-BTLR.pdf
  • správa
Špecifikácie LPC92B99-BTLR
Číslo dielu LPC92B99-BTLR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC TERM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5678 pcs Dátový hárok 1.LPC92B99-BTLR.pdf2.LPC92B99-BTLR.pdf
šírka 25.00mm závažia 0.386 lb (175.09g)
Rozsah napätia 90 ~ 264VAC Napätie - hodnotené -
ukončenie 2 Terminals Statický tlak 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 92mm L x 92mm H séria LPC92B
RPM 3000 RPM Výkon (watty) 4.00W
Prevádzková teplota -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Hluk 35.0 dB(A)