LPC92B99-BTHR
MechatronicsMechatronics
LPC92B99-BTHR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LPC92B99-BTHR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC EC
listoch: 1.LPC92B99-BTHR.pdf2.LPC92B99-BTHR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LPC92B99-BTHR
Číslo dielu LPC92B99-BTHR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC EC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3858 pcs Dátový hárok 1.LPC92B99-BTHR.pdf2.LPC92B99-BTHR.pdf
šírka 25.00mm závažia 0.386 lb (175.09g)
Rozsah napätia 90 ~ 264VAC Napätie - hodnotené -
ukončenie 2 Terminals Statický tlak 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 92mm L x 92mm H séria LPC92B
RPM 4000 RPM Výkon (watty) 5.50W
Ostatné mená 1570-1165 Prevádzková teplota -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)