G9232X24B-FS
MechatronicsMechatronics
G9232X24B-FS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: G9232X24B-FS
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
listoch: 1.G9232X24B-FS.pdf2.G9232X24B-FS.pdf3.G9232X24B-FS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie G9232X24B-FS
Číslo dielu G9232X24B-FS Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 8903 pcs Dátový hárok 1.G9232X24B-FS.pdf2.G9232X24B-FS.pdf3.G9232X24B-FS.pdf
šírka 32.00mm závažia 0.335 lb (151.95g)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 24VDC
ukončenie 2 Wire Leads Statický tlak 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 92mm L x 92mm H séria G9232
RPM 4000 RPM Prevádzková teplota -
Hluk 44.0 dB(A) Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Životnosť @ Temp. - Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Typ ventilátora Tubeaxial
Aktuálne hodnotenie 0.360A Typ ložiska Ball
schválenie CE, cUL, TUV, UL Prúd vzduchu 68.0 CFM (1.90m³/min)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
G9232X24B-FSR-EM
G9232X24B-FSR-EM
výrobcovia: Mechatronics
popis: FAN AXIAL 92X32MM IP57 24VDC