G9232M24B2-FSR
MechatronicsMechatronics
G9232M24B2-FSR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: G9232M24B2-FSR
Výrobca / Značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 92X32MM LCKD RTR 24VDC
listoch: 1.G9232M24B2-FSR.pdf2.G9232M24B2-FSR.pdf3.G9232M24B2-FSR.pdf4.G9232M24B2-FSR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie G9232M24B2-FSR
Číslo dielu G9232M24B2-FSR Výrobca Mechatronics
popis FAN AXIAL 92X32MM LCKD RTR 24VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
šírka 32.00mm závažia 0.335 lb (151.95g)
Rozsah napätia - Napätie - hodnotené 24VDC
ukončenie 3 Wire Leads Statický tlak 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Veľkosť / rozmer Square - 92mm L x 92mm H séria G9232
RPM 2800 RPM Prevádzková teplota -
Hluk 32.0 dB(A) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - rámček Polybutylene Terephthalate (PBT) Materiál - čepeľ Polybutylene Terephthalate (PBT)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti Locked Rotor Sensor
Typ ventilátora Tubeaxial Aktuálne hodnotenie 0.270A