MAX4200ESA-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX4200ESA-T
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC OPAMP BUFFER 660MHZ 8SOIC
listoch: 1.MAX4200ESA-T.pdf2.MAX4200ESA-T.pdf
  • správa
Špecifikácie MAX4200ESA-T
Číslo dielu MAX4200ESA-T Výrobca Maxim Integrated
popis IC OPAMP BUFFER 660MHZ 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4566 pcs Dátový hárok 1.MAX4200ESA-T.pdf2.MAX4200ESA-T.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) ±4 V ~ 5.5 V Napätie - vstupný posun 1mV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 4200 V/µs
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - dodávka 2.2mA Prúd - výstup / kanál 90mA
Prúd - vstupná predpoveď 800nA Číslo základnej časti MAX4200
Typ zosilňovača Buffer -3db šírka pásma 660MHz