MAX4200ESA+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAX4200ESA+
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC OPAMP BUFFER 660MHZ 8SOIC
listoch: 1.MAX4200ESA+.pdf2.MAX4200ESA+.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MAX4200ESA+
Číslo dielu MAX4200ESA+ Výrobca Maxim Integrated
popis IC OPAMP BUFFER 660MHZ 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73368 pcs Dátový hárok 1.MAX4200ESA+.pdf2.MAX4200ESA+.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) ±4 V ~ 5.5 V Napätie - vstupný posun 1mV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 4200 V/µs
séria - obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Buffer Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Prúd - dodávka 2.2mA
Prúd - vstupná predpoveď 800nA Číslo základnej časti MAX4200
Typ zosilňovača Buffer -3db šírka pásma 660MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MAX4200ESA
MAX4200ESA
výrobcovia: Maxim Integrated
popis: IC OPAMP BUFFER 660MHZ 8SOIC
Skladom: 4917 pcs
Stiahnuť ▼: MAX4200ESA.pdf
RFQ
MAX4201ESA
MAX4201ESA
výrobcovia: Maxim Integrated
popis: IC OPAMP BUFFER 780MHZ 8SOIC
Skladom: 4276 pcs
Stiahnuť ▼: MAX4201ESA.pdf
RFQ
MAX4200ESA-T
MAX4200ESA-T
Stiahnuť ▼: MAX4200ESA-T.pdf
MAX419ESD+
MAX419ESD+
popis: IC OPAMP GP 150KHZ RRO 14SOIC
Stiahnuť ▼: MAX419ESD+.pdf
MAX4200ESA+T
MAX4200ESA+T