ICL7622DCPD+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
ICL7622DCPD+ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ICL7622DCPD+
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP
listoch: ICL7622DCPD+.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie ICL7622DCPD+
Číslo dielu ICL7622DCPD+ Výrobca Maxim Integrated
popis IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42805 pcs Dátový hárok ICL7622DCPD+.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2 V ~ 16 V, ±1 V ~ 8 V Napätie - vstupný posun 5mV
Balík dodávateľov zariadení 14-PDIP Rýchlosť prebehu 0.16 V/µs
séria - obal Tube
Balík / puzdro 14-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu Rail-to-Rail
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet obvodov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Získajte produkt šírky pásma 480kHz Detailný popis General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 14-PDIP