ICL7622BCPD+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
ICL7622BCPD+ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ICL7622BCPD+
Výrobca / Značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP
listoch: ICL7622BCPD+.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie ICL7622BCPD+
Číslo dielu ICL7622BCPD+ Výrobca Maxim Integrated
popis IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14238 pcs Dátový hárok ICL7622BCPD+.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2 V ~ 16 V, ±1 V ~ 8 V Napätie - vstupný posun 5mV
Balík dodávateľov zariadení 14-PDIP Rýchlosť prebehu 0.16 V/µs
séria - obal Tube
Balík / puzdro 14-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu Rail-to-Rail
Ostatné mená ICL7622BCPD+T Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Počet obvodov 2 Typ montáže Through Hole
Získajte produkt šírky pásma 480kHz Detailný popis General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 14-PDIP
Prúd - dodávka 100µA Prúd - vstupná predpoveď 1pA
Číslo základnej časti ICL7622 Typ zosilňovača General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ICL7622ACPD+
ICL7622ACPD+
výrobcovia: Maxim Integrated
popis: IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP
Skladom: 8937 pcs
Stiahnuť ▼: ICL7622ACPD+.pdf
RFQ
ICL7621DESA
ICL7621DESA
výrobcovia: Maxim Integrated
popis: IC OPAMP GP 480KHZ RRO 8SOIC
Skladom: 5024 pcs
Stiahnuť ▼: ICL7621DESA.pdf
RFQ
Stiahnuť ▼: ICL7621DESA+.pdf
ICL7631CCSE
ICL7631CCSE
popis: IC OPAMP GP 1.4MHZ RRO 16SOIC
Stiahnuť ▼: ICL7631CCSE.pdf
ICL7622BCPD
ICL7622BCPD