MTPD1346D-100
Marktech OptoelectronicsMarktech Optoelectronics
MTPD1346D-100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MTPD1346D-100
Výrobca / Značka: Marktech Optoelectronics
Popis produktu INGAAS PIN PD 1700NM 1.0MM
listoch: MTPD1346D-100.pdf
  • správa
Špecifikácie MTPD1346D-100
Číslo dielu MTPD1346D-100 Výrobca Marktech Optoelectronics
popis INGAAS PIN PD 1700NM 1.0MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5329 pcs Dátový hárok MTPD1346D-100.pdf
vlnová dĺžka 1300nm Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 5V
Doba odozvy - obal Bulk
Balík / puzdro TO-46-3 Lens Top Metal Can Ostatné mená 1125-1326
MTPD-1346D-100
MTPD-1346D-100-DIG
MTPD1346D-100-DIG
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy PIN - Single
Detailný popis Photodiode 1300nm TO-46-3 Lens Top Metal Can Aktuálny - tmavý (typ) 200nA
Farba - vylepšená - Aktívna oblasť 1.00mm Dia