MTPD1346D-030
Marktech OptoelectronicsMarktech Optoelectronics
MTPD1346D-030 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MTPD1346D-030
Výrobca / Značka: Marktech Optoelectronics
Popis produktu INGAAS PIN PD 1300NM 0.3MM
listoch: MTPD1346D-030.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MTPD1346D-030
Číslo dielu MTPD1346D-030 Výrobca Marktech Optoelectronics
popis INGAAS PIN PD 1300NM 0.3MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6167 pcs Dátový hárok MTPD1346D-030.pdf
vlnová dĺžka 1300nm Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 5V
Uhol zobrazenia - Spektrálny rozsah 800nm ~ 1750nm
séria 1346 Odozva @ nm -
Doba odozvy - obal Bulk
Balík / puzdro TO-46-3 Lens Top Metal Can Ostatné mená 1125-1364
MTPD1346D-030-DIG
MTPD1346D-030-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy PIN
Detailný popis Photodiode 1300nm TO-46-3 Lens Top Metal Can Aktuálny - tmavý (typ) 1µA
Farba - vylepšená - Aktívna oblasť 0.30mm Dia