TPS726126DCQRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS726126DCQRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.26V 1A SOT223-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS726126DCQRG4
Číslo dielu TPS726126DCQRG4 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.26V 1A SOT223-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 50726 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.32V @ 1A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.26V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-6 séria -
Balík / puzdro SOT-223-6 PSRR 60dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.26V 1A SOT-223-6 Prúd - Napájanie (Max) 300µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA Prúd - výstup 1A
Ovládacie funkcie Enable, Reset Číslo základnej časti TPS726126
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TPS726126DCQR
TPS726126DCQR
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 1.26V 1A SOT223-6