TPS726126DCQR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS726126DCQR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.26V 1A SOT223-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS726126DCQR
Číslo dielu TPS726126DCQR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.26V 1A SOT223-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 51113 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.32V @ 1A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.26V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-6 séria -
Balík / puzdro SOT-223-6 PSRR 60dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.26V 1A SOT-223-6 Prúd - Napájanie (Max) 300µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA Prúd - výstup 1A