TPS717185DSET
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS717185DSET
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.85V 150MA 6WSON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS717185DSET
Číslo dielu TPS717185DSET Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.85V 150MA 6WSON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86611 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.3V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení 6-WSON (1.5x1.5) séria -
Balík / puzdro 6-WFDFN PSRR 70dB ~ 45dB (100Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA 6-WSON (1.5x1.5) Aktuálny - pokojný (Iq) 100µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable