TPS717185DSER
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS717185DSER
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.85V 150MA 6WSON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS717185DSER
Číslo dielu TPS717185DSER Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.85V 150MA 6WSON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 131528 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.3V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení 6-WSON (1.5x1.5) séria -
Balík / puzdro 6-WFDFN PSRR 70dB ~ 45dB (100Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-24055-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA 6-WSON (1.5x1.5)
Aktuálny - pokojný (Iq) 100µA Prúd - výstup 150mA