TPS40054PWPRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS40054PWPRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS40054PWPRG4
Číslo dielu TPS40054PWPRG4 Výrobca N/A
popis IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37967 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 8 V ~ 40 V topológia Buck
Synchrónny usmerňovač Yes Balík dodávateľov zariadení 16-HTSSOP
séria - Sériové rozhrania -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Transistor Driver Výstupné fázy 1
Konfigurácia výstupu Positive Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie Up to 1MHz Pracovný cyklus (Max) 94%