TPS40054PWP
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS40054PWP
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS40054PWP
Číslo dielu TPS40054PWP Výrobca N/A
popis IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35360 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 8 V ~ 40 V topológia Buck
Synchrónny usmerňovač Yes Balík dodávateľov zariadení 16-HTSSOP
séria - Sériové rozhrania -
obal Tube Balík / puzdro 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Transistor Driver Výstupné fázy 1
Konfigurácia výstupu Positive Ostatné mená 296-18952-5
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 1
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie Up to 1MHz