TPS3305-18DR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS3305-18DR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC 1.8V DUAL PROCESS MON 8-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS3305-18DR
Číslo dielu TPS3305-18DR Výrobca N/A
popis IC 1.8V DUAL PROCESS MON 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76314 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 1.68V, 2.93V typ Multi-Voltage Supervisor
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Obnoviť časový limit 140 ms Minimum Reštartovať Active High/Active Low
obal Original-Reel® Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Výkon Push-Pull, Totem Pole Ostatné mená 296-26933-6
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TJ) Počet sledovaných napätí 2