TPS3305-18D
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS3305-18D
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DUAL 2.93/1.68 V MON 8-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS3305-18D
Číslo dielu TPS3305-18D Výrobca N/A
popis IC DUAL 2.93/1.68 V MON 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59079 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 1.68V, 2.93V typ Multi-Voltage Supervisor
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Obnoviť časový limit 140 ms Minimum Reštartovať Active High/Active Low
obal Tube Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Výkon Push-Pull, Totem Pole Ostatné mená 296-2617-5
TPS330518D
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TJ) Počet sledovaných napätí 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Supervisor Push-Pull, Totem Pole 2 Channel 8-SOIC Číslo základnej časti TPS3305-18
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TPS3305-18DG4
TPS3305-18DG4
výrobcovia: N/A
popis: IC 1.8V DUAL PROCESS MON 8-SOIC
Skladom: 45956 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
TPS3128E18DBVT
TPS3128E18DBVT
výrobcovia: N/A
popis: IC 1.71V SUPPLY MONITOR SOT-23-5
Skladom: 70380 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
TPS3305-18DGNG4
TPS3305-18DGNG4
popis: IC 1.8V DUAL PROCESS MON 8-MSOP
TPS3128E18DBVRG4
TPS3128E18DBVRG4
TPS3305-18DGNR
TPS3305-18DGNR
TPS3128E18DBVTG4
TPS3128E18DBVTG4
TPS3305-18DGNRG4
TPS3305-18DGNRG4
TPS3128E15DBVT
TPS3128E15DBVT
popis: IC 1.43V SUPPLY MONITOR SOT-23-5
TPS3305-18DR
TPS3305-18DR
TPS3305-18DGN
TPS3305-18DGN
TPS3128E15DBVR
TPS3128E15DBVR
TPS3128E18DBVR
TPS3128E18DBVR
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety