TMS320VC5502PGF200
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320VC5502PGF200
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED POINT DSP 176-LQFP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
80 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320VC5502PGF200
Číslo dielu TMS320VC5502PGF200 Výrobca N/A
popis IC FIXED POINT DSP 176-LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7841 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.26V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 176-LQFP (24x24)
séria TMS320C55x obal Tray
Balík / puzdro 176-LQFP Ostatné mená 296-26864
TMS320VC5502PGF200-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TC) On-Chip RAM 80kB
Neprchavá pamäť ROM (32 kB) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Host Interface, I²C, McBSP, UART
Hodiny Hodiny 200MHz Číslo základnej časti TMS320VC5502