TMS320VC5501PGF300
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320VC5501PGF300
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FXD-PNT DSP 600 MIPS 176-LQFP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320VC5501PGF300
Číslo dielu TMS320VC5501PGF300 Výrobca N/A
popis IC FXD-PNT DSP 600 MIPS 176-LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17472 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.26V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 176-LQFP (24x24)
séria TMS320C55x obal Tray
Balík / puzdro 176-LQFP Ostatné mená 296-17380
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TC) On-Chip RAM 48kB
Neprchavá pamäť ROM (32 kB) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Host Interface, I²C, McBSP, UART
Hodiny Hodiny 300MHz Číslo základnej časti TMS320VC5501