TMS320C6722RFPA225
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6722RFPA225
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FLOATING POINT DSP 144-HTQFP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320C6722RFPA225
Číslo dielu TMS320C6722RFPA225 Výrobca N/A
popis IC FLOATING POINT DSP 144-HTQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4800 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.20V
typ Floating Point Balík dodávateľov zariadení 144-HTQFP (20x20)
séria TMS320C672x obal Tray
Balík / puzdro 144-TQFP Exposed Pad Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (TC)
On-Chip RAM 160kB Neprchavá pamäť ROM (384 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie EBI/EMI, I²C, McASP, SPI
Hodiny Hodiny 225MHz Číslo základnej časti TMS320C6722