TMS320C6722RFP200
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6722RFP200
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FLOATING-POINT DSP 144HTQFP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320C6722RFP200
Číslo dielu TMS320C6722RFP200 Výrobca N/A
popis IC FLOATING-POINT DSP 144HTQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5418 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.20V
typ Floating Point Balík dodávateľov zariadení 144-HTQFP (20x20)
séria TMS320C672x obal Tray
Balík / puzdro 144-TQFP Exposed Pad Ostatné mená 296-19448
Prevádzková teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 160kB
Neprchavá pamäť ROM (384 kB) Typ montáže Surface Mount
Rozhranie EBI/EMI, I²C, McASP, SPI Hodiny Hodiny 200MHz