TMS320C6205GHKA200
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6205GHKA200
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED-POINT DSP 288-BGA
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320C6205GHKA200
Číslo dielu TMS320C6205GHKA200 Výrobca N/A
popis IC FIXED-POINT DSP 288-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4778 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.50V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 288-BGA Microstar (16x16)
séria TMS320C62x obal Tray
Balík / puzdro 288-LFBGA Ostatné mená 296-32744
TMS320C6205GHKA200-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (TC) On-Chip RAM 128kB
Neprchavá pamäť External Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozhranie McBSP, PCI
Hodiny Hodiny 200MHz Číslo základnej časti TMS320C6205