TMS320C6204GLW200
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6204GLW200
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP FIXED POINT HP 340-BGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320C6204GLW200
Číslo dielu TMS320C6204GLW200 Výrobca N/A
popis IC DSP FIXED POINT HP 340-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5014 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.50V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 340-BGA (18x18)
séria TMS320C62x obal Tube
Balík / puzdro 340-FBGA Ostatné mená 296-13381-5
Prevádzková teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 128kB
Neprchavá pamäť External Typ montáže Surface Mount
Rozhranie McBSP Hodiny Hodiny 200MHz