TMS320C6202GLS250
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6202GLS250
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
listoch:
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 476 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 476 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
90 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320C6202GLS250
Číslo dielu TMS320C6202GLS250 Výrobca N/A
popis IC FIXED-POINT DSP 384-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 476 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.80V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 384-FCBGA (18x18)
séria TMS320C62x obal Tray
Balík / puzdro 384-BFBGA, FCBGA Ostatné mená 296-10746
296-10746-5-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 384kB
Neprchavá pamäť External Typ montáže Surface Mount
Rozhranie McBSP Hodiny Hodiny 250MHz