TMS320C6202GLS200
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6202GLS200
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320C6202GLS200
Číslo dielu TMS320C6202GLS200 Výrobca N/A
popis IC FIXED-POINT DSP 384-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4931 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.80V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 384-FCBGA (18x18)
séria TMS320C62x obal Tray
Balík / puzdro 384-BFBGA, FCBGA Prevádzková teplota 0°C ~ 90°C (TC)
On-Chip RAM 384kB Neprchavá pamäť External
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie McBSP
Hodiny Hodiny 200MHz Číslo základnej časti TMS320C6202